PAR MUMS

BALTIC DATA darbojas kopš 1992.gada un šobrīd ir viens no stabilākajiem un uzticamākajiem uzņēmumiem Latvijas informācijas tehnoloģiju tirgū. Kopš 1999. gada novembra BALTIC DATA ievēro ISO 9001 standarta prasības datortīklu izveidē, datoru komplektēšanā, pārdošanā, klientu apkalpošanā un servisa pakalpojumu sniegšanā. BALTIC DATA strādā vairāk kā 60 informācijas tehnoloģijās zinoši darbinieki.

Baltic Data galvenie darbības virzieni

Programmatūras risinājumi

Biznesa vadības sistēmu izstrāde un attīstība – Latvijas tirgum pielāgotas tādas sistēmas kā “Office Line”, “PC-Amatnieks” un “PC-Tirgotājs”.
Interneta veikalu izstrāde un attīstība (“E-bizness”).
Informācijas sistēmu izstrāde un uzturēšana (piemēram, pēc Latvijas Privatizācijas Aģentūras pasūtījuma izstrādāta Privatizācijas procesa vadības un kontroles sistēma).
Programmatūras izstrādes darbi.

Veikali

Datortehnikas un piederumu tirdzniecība specializētos datortehnikas veikalos un e-veikalā. BALTIC DATA ir 13 specializēti IT mazumtirdzniecības veikali Latvijā: Rīgā, Liepājā, Jelgavā, Ventspilī, Valmierā, Ogrē, Bauskā, Saldū, Talsos un Daugavpilī kopumā aizņemot aptuveni 1700 m2 lielu platību lielākajos tirdzniecības centros Latvijā.

Vairumtirdzniecība

Mums ir aptuveni 200 aktīvo dīleru. Lai kļūtu par mūsu dīleri, lūdzu, sazinieties ar BALTIC DATA Vairumtirdzniecības nodaļu.

Serviss

BALTIC DATA piedāvā klientiem plaša spektra informācijas tehnoloģiju pakalpojumus, sākot ar datortīkla izveidi, datortehnikas apkopi un remontu un beidzot ar datu uzglabāšanu BALTIC DATA serveros. Lai uzzinātu sīkāku informāciju sazinies ar BALTIC DATA Servisu.

Sociālā atbildība

BALTIC DATA no 2015. gada maija ir kļuvusi par Latvijas Biznesa Konsultantu Asociācijas biedru. Latvijas Biznesa Konsultantu Asociācija ir profesionālā biznesa vadības konsultantu un mācību pakalpojumu sniedzēju nozares organizācija, kas ir sociāli atbildīga un brīvprātīgi iesaistās sabiedrības informēšanā un izglītošanā par inovatīviem un uz zināšanām balstītiem vadības risinājumiem, lai ikvienam būtu pieejams padoms par organizāciju resursu vadības tendencēm.

Kopš 2017.gada sākuma esam Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedri. LTRK ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. LTRK pārstāv uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, kā arī sniedz pakalpojumus, lai Latvijā būtu izcili uzņēmumi, izcilā uzņēmējdarbības vidē.